Tre Noorteraadio | Vesiroosivisioon 2020 ja noortebänd Arcane [KUULA JA VAATA JÄRGI]

Tre Noorteraadios oli selle nädala kolmapäeval juttu Vesiroosivisioonist, mis peagi juba ukse ees on. Üritus toimub 6.märtsil Rapla Vesiroosi Koolis ning ürituse korraldustiimis on ka Tre Noorteraadio särav saatejuht Kristin! Täpsemalt on tegemist muusikakollektiivide konkursiga, kuhu oodatakse noori muusikahuvilisi osalema. Registreerida saab kuni 1.märtsini ning lisaks osalejatele astuvad üles ka peaesinejad Mick Pedaja ja Neo!

Saates käis külas ka bänd Arcane, mille koosseisu kuuluvad Kevin Kristofer Laanmets (bass), Kaspar Kesküll (kitarr), Kea Kristiin Laanmets (laulja) ja Renet Linnik (trummid). Tegemist on ülivärske bändiga, mis on tegutsenud vaid 5 kuud ning Arcane osaleb samuti sel aastal ka Vesiroosivisioonil. Bänd esitab peamiselt pop/rock lugusid ja neil on olemas ka enda kirjutatud lood, kuid esitatakse ka kavereid. Bändi liikmed ütlevad, et nende muusika on suunatud väga laia vanusegrupiga inimestele.
Kuidas bänd kokku pandi ning kui keeruline see oli? Miks otsustati koos bändi teha? Kui palju on selle koosseisuga juba laval oldud? Mida tehakse siis, kui sõnad lähevad meelest? Kus või kuidas on bändi liikmed omandanud vajalikud muusikalised teadmised?

Arcane esitas ka otse eetris akustiliselt omaloomingut pealkirjaga “Ma ei tea”. Miks just selline pealkiri ja mis sõnumit lugu endas kannab? (lugu algusega 54:47)

Kuula või vaata saadet järgi:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background