Tre Noorteraadio | Uurimistööd, praktilised tööd ja tulevikuplaanid [KUULA JA VAATA JÄRGI]

Saatejuhid: Getterli Aavik, Dominika Pankova ja Rauno Ruus.

Noored saatejuhid alustasid saadet rääkides oma vaheaja plaanidest ning vaadates tagasi Eesti Vabariigi 102.aastapäevale. Kalendri järgi oli eile, 25.veebruaril, vastlapäev, mille tähistamiseks oleks suurepärane aeg aga alles nüüd, kui maad katab paks valge lumekiht. Noored räägivad, mida nemad arvavad sellest, et tali otsustas lõpuks tulla.
Tihti mängivad noored saates põnevaid mänge ja nii ka seekord, noored olid taas välja mõelnud uue põneva mängu, milles üks saatejuht oli üllataval kombel väga osav. Võiks isegi öelda, et lausa selgeltnägemise võimetega.
Kooli teemad on õhus ka vaheajal, kõik 11.klassi õpilased peavad kirjutama ja kaitsma aasta lõpuks ära oma uurimistöö või praktilise töö. Saatejuhid rääkisid, mis teema valikud on nemad teinud ning miks nad just sellised valikud tegid. Lõpuks jõuti välja enda tulevikuplaanideni, noored andsid teada, mis plaanid on neil tulevikuks ja kelleks nad tahavad saada.
Mis plaanid on noortel vaheajal? Kuidas meeldis saatejuhtidele vabariigi aastapäeva presidendi kõne? Mis põneva mängu mõtlesid noored seekord välja ja kes oli mängu ilmselge võitja?

Kuula ja vaata saadet järgi ning saad vastused! 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background