Tre Noorteraadio | MTÜ Aitan Eestit ja Southwestern Advantage programm [KUULA JA VAATA SAADET]

Klarita-Carmen Prokopjeva, Rauno Ruus, Robert Rebel, Dominika Pankova ja Getterli Aavik

Tre Noorteraadiol käis külas Robert Rebel rääkimas tudengite programmist Southwestern Advantage ja MTÜst Aitan Eestit, mõlemaga on ta ka ise tihedalt seotud. Southwestern Advantage programmi raames saavad noored tudengid lennata USAsse ja asuda seal tegelema hariduslike raamatute müümisega ukselt-uksele. Kuna sel aastal on Ameerikasse lendamine raskendatud teatud piirangute tõttu, aga tudengid on selleks juba pikalt ette valmistanud, siis on neil võimalus omandatud oskusi kasutada hoopis Eestis, kogudes erinevatele organisatsioonidele annetusi MTÜ Aitan Eestit abil. MTÜ abil on võimalik soovijatel ennast kirja panna ka püsiannetajaks, et aidata abivajajaid püsivalt.

Kui kaua on programm Southwestern Advantage juba kestnud? Milline on MTÜ Aitan Eestit visioon ja missioon? Kas tudengitel on lootust saada ka veel sel aastal Ameerikasse?

Kuula intervjuud järgi!

 

Noored rääkisid veel saates ka oma suveplaanidest ja ka suvel töötamisest ning lõppu oli saatejuht Rauno ette valmistanud ka kaassaatejuhtidele põneva reklaamimängu. Kui raske või lihtne on noortel Raplamaal tööd leida? Millised tööandjad noori tööle ootavad sel suvel?

Kuula või vaata saadet järgi!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background