Toimus Rapla valla tänuõhtu

Foto: Aare Hindremäe

Möödunud laupäeval, 3.märtsil toimus Sadolin Spordihoones esimene Juuru, Kaiu, Raikküla ja Rapla piirkonna rahvapidu-tänuõhtu „Eesti Vabariik 100“. Lavastusliku tunnustusõhtu jooksul antakse üle auhinnad eelmise aasta parimatele.

Rapla valla haridusauhinna Rapla Rüblik pälvisid tunnustatud tantsupedagoog Anne Paluoja, Rapla Muusikakooli kauaaegne klaveriõpetaja Talvi Lukas, Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja Ingrid Lenk. Juuru valla hariduspreemia sai noor õpetaja Kalev Kask.

Rapla valla aasta sotsiaalvaldkonna Elusa tule auhind anti kauaaegsele valla sotsiaalvaldkonna juhile Inna Tammele. Juuru valla sotsiaaltöö preemiaga tunnustati Juuru Hooldekodu personali.

Rapla valla kultuuriauhinnaga “Valla Vedur” tunnustati Rapla Pasunakoori loojat ja dirigenti Aigar Kostabi, Rapla valla kultuuriürituste kunstnikku Maarika Riismaad ja noort muusikut Patrik Sebastian Unti. Juuru valla kultuuripreemia pälvis kohaliku kultuurielu edendaja Merike Ulma.

Rapla valla parim meessportlane on profijalgrattur Peeter Pruus, naissportlane EESTI seenioride korvpalli naiskonna liige Tiiu Kosk, Parim võistkond on AVIS UTILITAS Rapla korvpallimeeskond ja parim treener on võimlemistreener Kadi Saks

Kaiu valla Aasta Spordielu Edendajad on Kaiu Vabatahtliku Tuletõrje Seltsi liikmed ja Juuru valla spordipreemia saaja on kergejõustiklane Henri Loose.

Rapla valla majandusauhinna Rapla Sild pälvis Rapla Tarbijate Ühistu, mis on viimase 10 aasta jooksul olnud üks valla suurematest tööandjatest ja maksumaksjatest. Kaiu valla Aasta Tegija on
toitlustamisettevõte Caiselle OÜ.

Juuru valla elutöö preemia anti üle eakate ja puuetega inimeste eest seisja Tiina Tiitsole ja Kaiu valla Elutöö peemia – Eesti motospordi edendajale ja talupidajale Juhan Uustalule.

Rapla valla Kaunid kodud on perekond Ülle ja Tanel Laguse kodu Rapla, Pille Otsa ja Arvi Laagi kodu Valtus, Palamulla küüni eestvedaja Jaanus Benjamin.

Tänuõhtu lavastaja oli Piia Põder ja muusikaline juht Thea Paluoja. Pärast tunnustamist esines ansambel Swingers koos Birgit Sarrapi ja Jüri Pootsmanniga.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background