Tee tutvust kogu Tre Noorteraadio kollektiiviga – stuudios esmakordselt korraga kõik saatejuhid [KUULA JA VAATA SAADET]

Rauno Ruus, Getterli Aavik, Dominika Pankova, Klarita-Carmen Prokopjeva ja Rebeca Kadapik.

Esmakordselt võis saates kuulda korraga kõikide Tre Noorteraadio saatejuhtide kõlavaid hääli – Rauno Ruus, Getterli Aavik, Dominika Pankova, Klarita-Carmen Prokopjeva ja Rebeca Kadapik. Koosseisus on toimunud muutusi, kahest grupist on saanud üks tervik ning kuulajale jääb igal nädalal üllatuseks.

7. oktoobril tähistati rahvusvahelist kooli jalutamise päeva ning vannis käimise päeva, viimasest tähtpäevast jätkus saatejuhtidel jutustamist pikemalt, puudu polnud ka pisut draamat. Lapsesuu erisaadete tõttu pole saatejuhtidele jäänudki aega oma toimetustest rääkida, tänases saates see võimalus oli ning noored said kõik hingelt ära rääkida ning ühtlasi muljetada ka õpetajate päevast. Kokkuvõtte said saatejuhid teha ka enda tagasisidevormist, mida kuulajad on usinalt täitnud.

Rapla Valla Noortevolikogu otsib enda ridadesse uusi liikmeid, mille kohta jagas täpsemat infot Tre Noorteraadio saatejuht ja Rapla Valla Noortevolikogu liige Dominika, kes seletas ära kuulajale noortevolikogu tegevused, eesmärgid ja andis põhjuseid, miks tasub noortevolikoguga liituda.

Sel korral oli saatejuhtide mänguline pool pisut teistsugusem, ei olnud ühtki ära arvamismängu. Iga noor valmistas ette 3 üldist küsimust isikliku elu kohta, mis läksid loosikruusi ning iga saatejuht sai loosiga endale 3 küsimust ka vastamiseks. Kõlanud küsimused olid näiteks: Mis on Sinu elu eesmärk/eesmärgid? Kus näed Sa ennast 10 aasta pärast? Millist hirmu soovid ületada? Kui oleksid tähtis inimene Eesti poliitikas, siis mida sooviksid muuta? Kui kohtuksid kümne aastase endaga, siis mida talle soovitaksid?

Kuula ja vaata saadet järgi!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background