Selgub Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi tulevik

Täna 29. märtsil 2018 algusega kell 16.00 toimub Rapla Vallavolikogu istung, mille kolmas päevakorrapunkt on Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi tegevuse lõpetamine alates 31.08.2018 ja kõigile kooli õpilastele võimaluse tagamine õpingute jätkamiseks Rapla riigigümnaasiumis või muus mittestatsionaarse õppega koolis.

Lisaks otsustatakse Järlepa ja Juuru Lasteaedade liitmine alates 31. augustil 2018, mille käigus tekib üks lasteaed, nimega Sinilill. Lasteaedade juriidiline ühendamine ei puuduta lasteaia rühmade arvu ega nende asukohta.

Täna teeb volikogu lõpliku valiku valla sümboolika konkursile laekunud kahe idee osas. Töö nimega „A333“ vapil on sinisel kilbil valge neljaleheline ristikuleht ja all on valge sild. „Juurte juurde“ autorite tööl on neljastatud rohelisel ja hõbedasel kilbil vastasvärvides pügalrist.

Parima kujunduse esitajale määratakse preemia 2000 eurot ja teise koha omanik saab 1200 eurot. Kokku on tänase Rapla volikogu istungi päevakorras 21. punkti, mis on leitavad valla kodulehel.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background