SA Märjamaa Valla Spordikeskus kutsub võistlema

Teadmiseks kõigile sportlikele Märjamaa valla inimestele –SA Märjamaa Valla Spordikeskus on algatanud uue ürituste sarja, milles selgitatakse välja Märjamaa valla meistrid. Kõige sportlikumad kolmel alal: rattasõidus, jooksus ja ujumises. Esimene võistlus – rattasõit – leiab aset juba 14. juulil Varbolas!

Osaleda võivad kõik osalejad, eks tunnevad ennast tervelt ja arsti poolt puuduvad vastunäidustused. Arvesse lähevad kõik Märjamaa vallaga seotud inimesed: elukoht, töökoht, koolis käinud Märjamaa valla koolides, suvila või maakodu vallas või kõigi eespool nimetatud isikute lähisugulased (lapsed, abikaasad ja vanavanemad). Kui tunned, et oled Märjamaal oma inimene, oled teretulnud osalema!

Kuidas selgitatakse välja parimad? Iga etapp annab osalejale punkte ja arvesse lähevad kõik etapid (kõik alad). Teised osalejad hoiavad nn punkte kinni. Võitjad selguvad suurimate punktisummade kogujate vahel. Täpsemad reeglid on leitavad lähiajal ürituste sarja kodulehel Facebookis ja Märjamaa Valla Spordikeskuse kodulehel. Autasustatakse kõigi vanusegruppide kolme paremat.

Selgitatakse välja iga ala Märjamaa valla meistrid ja antakse kokkuvõttes välja Märjamaa valla „kõige sportlikum” tiitel.

Alustame 14. juulil Varbolas rattakrossiga. Septembris toimub juba traditsiooniline Märjamaa alevijooks ja oktoobris või novembris viimane ala –ujumise Märjamaa meistrivõistlused.

Start toimub linnuse alemuses suures parklas. Linnusesse sisse rattakross ei lähe.

Esimene start on kell 18.30 lapsed (kuni 10 aastased).

19.00 on kõigi ülejäänud vanusegruppide start (ühistardid)

Mehed sõidavad 3 ringi, naised 2 ringi ja lapsed 1 ringi.

Täpsem info kodulehelt: https://komo.ee/http://www.marjamaaspordikeskus.ee/sundmused/

 

Märjamaa meistrivõistlused rattakrossis toimuvad koostöös Raplamaa Rattaklubiga KOMO.

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background