Rehvid Pluss – Kaugeltki mitte ainult rehvitöökoda. [KUULA INTERVJUUD]

Rehvid Pluss  autokeskused teostavad kõiki hoolduse ja remonditöid sõidu ja pakiautodele ning maasturitele.  Lisaks korralisele hooldusele teostatakse veermiku, pidurisüsteemide, vedrustuse jms osade remonti. Samuti kuulub nende laia teenustevalikusse velgede siregestamine, autode sildade reguleerimine kaasaegse 3D sillastendiga, diagnostika ning sõidukite konditsioneeride ja kliimasüsteemide hooldus , remont ning täitmine.

Automaatkäigukasti valesti või ebapiisavalt hooldades ootab autoomanikku õige pea kopsakas remondiarve. Üks võimalus seda ennetada on dünaamiline õlivahetus, mis tähendab seda, et õli vahetamiseks kasutatakse spetsiaalset seadet mille abil teostatakse käigukastile spetsiaalse lahustega süsteemi täielik puhastamine ning saadakse käigukastist kätte kõik vana õli jäägid.

Kui tavalise õlivahetusega saab käigukastist kätte vaid u kolmandiku õlist – ning suur osa vanast õlist koos kogunenud mustusega jääb turbiini, torustikku ja mujale. Kui nüüd uus õli käigukasti sisse panna siis see seguneb juba sinna jäänud  vana õli ja mustusega ning õli kvaliteet langeb märgatavalt – isegi kuni poole võrra. Dünaamilise käigukastiõlivahetuse puhul seda muret ei ole.  Õlivahetusvälba määrab autotootja kuid üldiselt on soovitatav teostada see iga 60 000 km järel.

Rehvid Pluss autoteenindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis. Broneeri aeg või telli rehvid kodulehelt rehvidpluss.com

Kuula ka intervjuud mille andis Tre Raadiole autokeskuste juhataja Valdo-Kristo Vimmsaare:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background