Raplas avati Pinotex treeningplats[VAATA PILTE]

13. juunil avati Rapla Ühisgümnaasiumi staadioni kõrval Pinotex treeningplats. Sõna said AS Akzo Nobel Baltics juhatuseliige Elen Past, Rapla vallavanem Piret Minn ja Rapla Ühisgümnaasiumi direktor Tõnis Blank. Põnevust pakkusid Estonian Street Workout & Calisthenics Federation instruktorid kordumatu Street Workout Showga ja muusikaliste etteastete eest vastutas ansambel The Notes.

Esmalt anti sõna AS Akzo Nobel Baltics juhatuseliige Elena Pastile, kes selgitas, miks ja kuidas selline treeningplatsi rajamise idee tekkis. 

AS Akzo Nobel on Raplas tegutsenud juba üle 30 aasta ja ettevõtte 150 töötajast 100, on Raplamaaga väga tihedalt seotud. Ettevõtte jaoks on oluline inimeste heaolu, et kõik tunneksid end hästi ja tervetena. Mistõttu ongi oluline märkida kui suurt rolli mängib sport selles, et me end nii õnnelike ja tervetena tunneksime.

Sporti on AS Akzo Nobel Baltics toetanud juba aastaid. Nimelt koolispordiliiduga on koostöö kestnud juba 17 aastat. Lisaks Rapla Sadolin Spordihoone, mis õige pea tähistab oma 10. tegutsemisaastat ja tänasest ka Pinotex treeningplats.

Pinotexi on toodetud juba 34 aastat ja 2018 aasta on ettevõttes kuulutatud Pinotexi aastaks ning kuna puit ja Pinotex on väga tihedalt seotud, siis tekkiski mõte siduda tervisesport, Pinotex ja puit ühiseks projektiks nimega “Pinotexi treeningplats”.

Rapla vallavanem Piret Minn tundis rõõmu, et tema endine elu ulatas käe tema praegusele elule. Et Akzo Nobel Baltics lõi vallakodanikele koha, kus end välja elada ja tervisesporti harrastada.

Rapla Ühisgümnsaasiumi direktor Tõnis Blank tänas täiendavate võimlemisriistade eest, kus koolinoored saavad lisaks vaimsele tööle ja pingele arendada ka oma füüsist ja sportlikku vormi. Kõige olulisem ongi ettevõtte suhtumine kogukonda ning tunnetamine, et ka ettevõtte personal ja juhid on niisamuti osa kogukonnast. Väga tähtis on ka suhtlemine kogukonnaga, kus seda tööd tehakse, sest need, kes pööravad tähelepanu oma töötajatele, nende pereliikmetele ja kogukonnaliimetele, saavutavad ka oma töös paremaid tulemusi.

Fotod: Rauno Vahtre

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background