Raplamaa tööstusalade võtmeisikud õppevisiidil Ida-Virumaal ja Priisle Äripargis 

11/06/2018

Tagasi
7.-8.juunil külastasid Raplamaa valdade arendustöötajad ja abivallavanemad, Rapla- ja Harjumaa regionaalne investorkonsultant Anneli Hansen, kinnisvaraarendaja Kristjan Aller ja RAEK esindajad Ida-Virumaa tööstusalasid, Jõhvi Vallavalitsus ja Priisle Äriparki Tallinnas. Jõhvi ja Narva tööstusparke ning sealseid tulevikuplaane tutvustas SA Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus juhatuse liige Teet Kuusmik, kelle sõnul on 10-aastase arendustöö tulemusel loodud ca 450 uut töökohta ja lähiaastatel lisandub neid veel ca 500. Narva Äripargis on tänaseks müüdud või broneeritud pea kõik kinnistud.
Jõhvi Vallavalitsuse ettevõtluspoliitikast andis ülevaate sealne arendusnõunik Rein Luuse, kes tutvustas mitut valla ja ettevõtjate koostööprojekti, mis juba toimib või loomisel on.
Õppevisiidi lõpetuseks rääkis ettevõtlusalade arendamisest ja ehitusprojektidest kinnisvaraarendaja, Hammerhead OÜ juhatuse liige Allan Kool, kelle omanduses on ka Märjamaa küljeall asuv Orgita tööstusala. Hammerhead OÜ poolt arendatud Priisle Äripargis tutvustati osalejatele tänapäevaseid stock-office tüüpi laohooneid, kus lisaks kaupade ladustamisele on võimalik ka kliente vastu võtta ja neid esinduslikult teenindada.
Õppevisiidi eesmärk oli näha, kuidas sihipäraselt nii kohaliku omavalitsuse kui riigi rahastusel tööstusalasid arendatakse ja turundatakse ning leida ideid, teha plaane ja ellu viia Raplamaa tööstusalade ühisturundamist.
Õppevisiiti korraldas RAEK Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.
Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background