Raplamaa osaluskohvik tuleb taas! Tre Noorteraadiol käisid külas Rapla ja Kohila valla noortevolikogu esindajad [KUULA SAADET JA INTERVJUUD]

Rauno Ruus, Dominika Pankova, Kristin Taru ja Kevin Kristofer Laanmets

Raplamaa osaluskohvik tuleb taas, kuid nagu ka teised erinevad üritused ja sündmused, tuleb ka osaluskohvik sel aastal pisut teistmoodi. Raplamaa osaluskohvik on selleks aastaks kolinud ennast Zoom’i keskkonda, kuhu saab ennast registreerida hiljemalt 30. oktoobriks SIIN. Kõigest lähemalt, ja ka selle aasta teemadest, mis arutlusele tulevad, käisid stuudios rääkimas Rapla valla noortevolikogu esinaine Kristin Taru ja Kohila valla noortevolikogu esimees Kevin Kristofer Laanmets.

Kuula intervjuud!

Rauno Ruus, Getterli Aavik ja Dominika Pankova

Selle nädala saadet juhtisid Getterli, Dominika ja Rauno, kes rääkisid veel saates ka erinevatest vaheaja veetmise võimalustest, täpsemalt siis puhkamisest ja selle kõrvale erinevate sarjade ja filmide vaatamisest. Saate lõpus panid saatejuhid proovile ennast pisikese reaktsioonikiiruse testiga ning veel vaatasid üle ka enda horoskoobi, kas nende päev oli sarnanenud vastavalt nende tähemärgi kirjeldusele.

 

Kuula saadet järele!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background