Raplamaa haiglas jätkuvad ehitus- ja remonditööd

Raplamaa haigla annab teada, et käesoleval suvel jätkuvad haiglas ehitus- ja remonditööd. Haiglas käies jälgige haiglasiseseid viitasid ja vajadusel küsige abi haigla töötajatelt.

Alltoodult mõned olulised muudatused:

Alates 2. juulist on haigla A-korpuse (vana maja) sissepääs patsientidele ja nende külastajatele suletud. Algab Rapla esmatasandi tervisekeskuse ehitus, mis kestab kuni 2019. aasta maikuuni.
Seejuures on oluline märkida, et nimetatud ehitustööd ei puuduta haigla statsionaarsete osakondade – sisehaigused, kirurgilised haigused, õendusabi – tööd.

Alates 21. juunist toimuvad ämmaemanda vastuvõtud haigla B-korpuse (uuem maja) II põhikorrusel, sealses vastuvõtutoas kabinet number 99 (samal korrusel on praegu sisehaiguste osakond).
Alates 22. juunist toimuvad naistearstide vastuvõtud haigla polikliiniku kabinetis number 9 (ukseviidad on abiks).

Alates 28. juunist osutatakse füsioteraapia teenust polikliiniku peaukse ette paigutatud moodulites. NB! Muu töökorraldus patsientidele vajaliku füsioteraapiateenuse osutamisel ei muutu.

Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenuseid osutatakse haigla B-korpuse (uuem maja) IV korrusel: töövalisel ajal on sissepääs haigla B-korpuse külgmistest ustest. NB! Mitte siseneda EMO ukse kaudu!

Polikliinikusse sissepääs muutunud ei ole.

Parkimise võimalused on Karmani parklas, samuti haigla territooriumil (seni kuni pole tehtud täiendavaid piiranguid või muudatusi).

Remondi- ja ehitustööde lõppemise järgselt on haigla ja uus tervisekeskus kaasaegsed ning patsiendisõbralikud!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background