Eriolukorras avalike teenuste korraldamine Rapla vallas

Vabariigi Valitsus kuulutas 12. märtsil 2020 seoses koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja viiruse tõenäolise Eesti-sisese leviku laienemisega riigis välja eriolukorra. Eriolukord kehtib 1. maini 2020, kui valitsus ei otsusta teisiti.

Esmaspäevast, 16. märtsist suletakse kõigi üldhariduskoolide, kutseõppeasutuste, noortekeskuste ja huvikoolide hooned õppetööks. Õppetöö toimub eKoolis jagatavate juhiste kaudu. Direktor, õpetajad ja personal jätkavad tööd. Reedel, 13. märtsil, saavad õpetajad õpilastega kokku leppida edasistes tegevustes ja ülesannetes ning õpilased viia koolimajast kaasa kõik kodus õppimiseks vajalikud õppevahendid ja –materjalid.

Seoses koolide sulgemisega ei toimu ka õpilaste vedu valla poolt tellitud õpilasringidega ja lepingute täitmine vastavalt eriolukorra kehtestamisele peatub. Õpilasteveo jätkamisest anname  operatiivselt teada vastavalt sündmuste arengutele.

Lasteaiad jätkavad esialgu tegevust kuni uute korraldusteni. Kui on võimalik, siis palun jätke lapsed nakkusohu vältimiseks ikkagi koju.

Raikküla kool jätkab tööd.

Raamatukogudest saab raamatuid laenutada tavapärastel aegadel, lugemissaal on suletud.

Huviringe ei toimu. Jõusaalid, ühissaunad jm on suletud eriolukorra lõpuni. Sarnaseid teenuseid pakkuvatele teistele asutustele teeb Rapla Vallavalitsus ettepaneku huvi- ja sporditeenust pakkuvad tegevused katkestada kuni uute korraldusteni.

Seoses eriolukorra kehtestamisega riigis, on Rapla Vallavalitsuse 12. märtsil kehtestatud piirangute tähtajad pikenenud eriolukorra lõpuni.

Vallamaja ja teenuskeskuste uksed on avatud ainult kodanike vastuvõtu aegadel:
T 9 – 13 ja 14 – 16
N 9 – 13 ja 14 – 18
Võimalusel palume pöörduda ametnike poole telefoni või e-posti teel.

 

allikas: Rapla valla koduleht

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background