Rapla valla lahtised meistrivõistlused tennises toimuvad 1.-3. juunini

Juuni esimesel nädalavahetusel (1.-3. juuni) toimuvad järjekorras kolmandad Rapla valla lahtised meistrivõistlused naiste ja meeste tennise üksikmängus.

Osa saavad võtta kõik Rapla valla tennisistid, Rapla Tenniseklubi liikmed ning kutsetega naabervaldade mängijad, kelle mängutase jääb Eesti Liigatennise 3.-4. liiga tasemele.

Meeste põhitabelisse pääseb 16 mängijat (loositakse nelja alagruppi). Naiste põhitabelisse pääseb 12 mängijat (loositakse nelja alagruppi). Kui osavõtta soovivaid tennisiste on rohkem kui põhitabelisse mängijaid mahub, toimuvad 30. ja 31. mail kvalifikatsioonimängud.

Turniiriformaat on sarnane kahele esimesele aastale. Suurema erinevusena võib välja tuua ehk asjaolu, et plaanis on mänge pidada (eelkõige miinusringi mänge) lisaks Rapla Tennisklubi väljakutele ka Ööbiku tänaval asuval tenniseväljakul. Põhitabeli koostamisel võetakse arvesse Rapla Tennisklubi üksikmängu edetabeleid.

Võitslusele registreerida saab klubi listi kirjutades või aadressile lindalhenri@gmail.com e-maili saates kuni 29. mai kella 16.00, peale mida toimub ka loosimine alagruppidesse (loosimist saab tulla vaatama tenniseväljakutele). Loosimine toimub 29. mai õhtul kell 19.00.

Kõikidele mängijatele garanteeritud minimaalselt 5 mängu (ka kvalifikatsioonis kaotajatele). 

Esmakordselt saavad võtjad enda valdusesse kuni järgmiste meistrivõistlusteni ka vallameistri rändkarika.

Lisainfo: Henri Lindal, 55560153

Rapla Tenniseklubi

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background