Rapla valla kaasava eelarve idee nr 4 – “Mänguala arendus Järlepa keskuses”[KUULA INTERVJUUD]

Järlepa tegus rahvas ootab Rapla valla kaasava eelarve rahvahääletusel toetust kõiki vanuserühmi kaasava mänguala arenduse projektile.

Korraliku mänguala rajamise abil saab noored ja lapsed toast õue ning kõigil soovijatel on võimalik trenažööridel treenida või siis võrkpalli mängida. Tegevustes saavad osaleda ka Järlepa järve ääres suvitajad.

Umbes 10 aasta eest õnnestus Leader projekti raames saada Järlepa majadevahelisele külaplatsile 2 kiike, liumägi ja mõned turnimisredelid ning paar trenažööri täiskasvanutele. 2017. aasta suvel tellisid kohalikud Juuru Valla toetusel ekspertiisi olemasolevate atraktsioonide korrashoiu hindamiseks ning selgus, et päris mitmed detailid vajavad renoveerimist ja vahetamist.

Küla aktiivsete elanike abiga koguti raha uute detailide ostmiseks ning liiva vahetamiseks tolmuvaba liiva vastu. Kõik need vajaminevad tööd sai teostatud aktiivsete lastevanemate abiga. Kuid kuna praegune mänguväljak on rohkem väikelastele, siis on soov juurde osta mõned olulised atraktsioonid, et kaasatud oleksid kõik vanuserühmad (lapsed kuni 16.a)

Järlepa kandi inimesed soovivad, et Rapla vallas kasvaksid kehaliselt aktiivsed ning suhtlemishimulised lapsed, kellest kasvavad edukad täiskasvanud.

Oma hääle saab anda Rapla vallamajas, valla teenuskeskustes, valla raamatukogudes või elektrooniliselt Rapla valla koduleheküljele sisse logides.

Täna on viimane päev Rapla valla kaasa eelarve rahvahääletusel osalemiseks. Elektrooniliselt saab valla kodulehel hääletada kuni kolmapäeva hommikul kella 8-ni.

Kuula ka intervjuud, mille andis Järlepa aktiivne noor Madis Ulma:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background