Rapla Politsei ja Rapla päästepiirkonna möödunud nädala sündmuste info[KUULA INTERVJUUD]

Möödunud nädalavahetusel reageerisid Raplamaa päästjad ja politseinikud kahele suuremale väljakutsele.

25. augustil kell 19:57 teatati Häirekeskusele liiklusõnnetusest Juuru vallas Jaluse külas. 56-aastane mees sõitis Juuru-Järlepa tee 9. kilomeetril sõiduautoga Chevrolet Camaro vasakkurvis paremale teelt välja. Sõiduauto oli rullunud üle katuse ning sõitnud vastu puud. Sõiduk oli jäänud murdunud puude vahele kinni ning inimene ei saanud oma jõul autost välja. Päästjad eemaldasid auto ümbert puud ning vabastasid inimese autost ja andsid üle kiirabile. Õnnetuses osalenud autol likvideeriti süttimisoht ning sündmus anti üle politseile. Juht toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

26. augustil kell 03:43 teatati Häirekeskusele tulekahjust Rapla vallas Kalevi külas. Teataja sõnutsi immitses puutöökoja hoone katuse alt suitsu. Päästjate saabudes põles puidutootmishoone üks tiib (20 x 60) lahtise leegiga ning päästjad ausid kaitsma hoone teist tiiba. Tegemist oli suure hoone lahtise põlemisega, mis kustutati kell 12:29. Põlengu kustutamisega tegelesid Järvakandi, Kohila, Kose, Märjamaa, Rapla ja Türi komandode meeskonnad ning Kaiu, Kehtna, Kuimetsa, Lipa ja Lokuta vabatahtlikud. Lisaks kaasati redelautod Tallinnast ja Pärnust. Kuna kogu Raplamaa päästeressurss oli hõivatud, saadeti öösel Pärnu komando üks meeskondadest Raplasse valvesse.

Politsei ja Päästeameti nädalakokkuvõtte raames andsid Rapla Tre Raadio hommikuprogrammile intervjuu nii Rapla politseijaoskonna juht Janno Ruus kui ka Rapla päästepiirkonna juht Raul Aarma.

Kuula intervjuud siit:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background