Rapla Konsumis jagati tasuta kaupa

17/04/2018

Tagasi

Rapla kesklinnas liikudes oli 17. aprilli lõunatunnil näha rõõmsaid koolinoori, kellel süled jäätist täis. Rapla Konsumi kauplusest väljusid järjest inimesed, kellel erinevad sügavkülmutatud toiduained kastidesse või kilekottidesse pakitud. Konsumis sees võis näha tagumise sügavkülmutatud kauba leti ääres tõsisemat tunglemist.

Kohapeal selgus, et tegemist ei olnud jäätise sooduskampaania või eripakkumisega. Võib öelda, et Rapla Tarbijate ühistu tegi oma klientidele ja Rapla rahvale kingituse, jagades tasuta ära suures külmletis olnud tooted. Kauba tasuta jagamise põhjuseks oli rike, mis jättis suure külmleti ilma elektrivooluta ja seal olnud kaupadel oli oht rikneda.

Rapla Tarbijate ühistust räägiti Tre raadiole, et ööl vastu 17. aprilli lakkas töötamast suur sügavkülmik ja hommikul kauplusesse tööle tulnud inimesed avastasid rikke. Kuna kaup oli juba hakanud sulama, siis otsustati see linnarahvale tasuta ära anda.

Rahalise kahju suurust ei osanud ühistu esindaja öelda, kuid kauplusest väljunud inimesed olid  tänulikud ja rahul ootamatu kingitusena saadud kauba üle.

Probleem on praeguseks likvideeritud ning tasuta tooteid külastajatele enam ei pakuta.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background