Rapla Keskraamatukogu kogub mälestusi Rapla ajaloo jäädvustamiseks

Käesoleva aasta oktoobrikuus saab Rapla linn 25-aastaseks. Sellega seoses kuulutab Rapla Keskraamatukogu välja mälestuste kogumise Rapla ajaloo jäädvustamiseks. Mälestusi oodatakse ajast, mil Rapla oli veel aelevi staatuses ehk ajast enne 1990ndaid.

Meenutusi võib saata erinevatest ajaperioodidest Rapla alevi väljanägemise ja selle eri piirkondade hoonete, ettevõtete – asutuste paiknemise ja tegevuse kohta. Kirjutada võib ka igapäevasest olmest, ostukohtadest, vaba aja veetmise võimalustest, transpordist, teenindusasutustest, tervishoiuteenustest, korrakaitsest ja nii edasi.

Samuti võib kirjeldada töötamist mõnes ettevõttes, mis on oma tegevuse Raplas ammu lõpetanud. Hea, kui mälestuste juurde on lisada fotosid. Fotod võib eraldi tuua raamatukokku, kus need arhiivi tarvis digiteeritakse. Originaalfotod jäävad omanikule.

Mälestusi oodatakse Rapla Keskraamatukokku hiljemalt 1. oktoobriks. Saata võib aadressil lugemissaal@raplakrk.ee või viia ise raamatukokku. Postiaadress: Rapla Keskraamatukogu, Lasteaia 5, Rapla 79512. Lisainfo telefonil: 48 94 039.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background