Rapla hooviOTTil on suured plaanid tulevikuks [KUULA JA VAATA SAADET]

Kristin Taru, Janeli Säärits ja Rauno Ruus

Selle nädala saadet külastas Rapla hooviOTT-i üks korraldajatest Janeli Säärits, kellega saatejuhid rääkisid lähemalt sellest vahvast kohalikust turuüritusest.

Rapla hooviOTT on uus turg Rapla kesklinnas, mis alustas alles selle aasta suvel, 2. juulil Rabav Raplamaa Toode poe hoovist ja nüüd alates eelmisest nädalast on kolinud suuremale platsile – Rapla keskväljakule. Suurem plats aga tähendab loomulikult rohkem kauplejaid ning mahub ka ära rohkem ostlejaid.

Rapla OTT-i turg on avatud igal neljapäeval 17-19, kuid kindlasti tasub kohe varakult ennast kohale sättida, et mitte kaubast ilma jääda. Nii kauplejad kui ka ostlejad saavad nautida turul elavat muusikat, näiteks sel neljapäeval, 10. septembril, võib nautida hooviOTT-il Jakob Ermanni torupilli esitust.

Kuula saatest, millised plaanid on Rapla OTT-i tiimil tulevikuks. Kas turgu võib oodata ka talvel?

Liitu ka Rapla hooviOTT-i Facebooki grupiga ja ole alati nende tegemistega kursis.

Ülejäänud saates rääkisid saatejuhid Kristin ja Rauno sündmustest, mis veel siinkandis aset leiavad ja kuhu kindlasti tasub minna. Saate lõpus sai Kristin ära arvata tuntud inimesi häälte järgi ning eetris oli ka varasemalt mängitud reklaamimäng.

Kuula ja vaata saadet järgi!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background