PRIA avab taas „Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetus“ tatlusvooru

Peale kaheaastast vaheaega on avanemas taas Maaelu arengukava (PRIA) toetusprogrammi taotlusvoor „Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetus“. Taotluste vastuvõtt toimub 10–17. septembril 2018.a.

Meetme üldeesmärgiks on maapiirkonnas (eelkõige keskustest eemalejäävates piirkondades) püsiva majandusliku baasi ning sobivate ja atraktiivsete töökohtade loomise soodustamiseks maaettevõtluse mitmekesistamine ja arendamine.

Kokkuvõtlikult toetatakse maapiirkonnas tegutsevate mikroettevõtete investeeringuid põhivarasse (s.h. ehitamist ja rekonstrueerimist, seadmete ostu, piiratud ulatuses hoonete parendamist, juurdekuuluvat infrastruktuuri ja tootmises või teenindamises kasutatavaid IT-süsteeme) summas kuni 150 000 EUR toetusmääraga kuni 40%. Mikroettevõte on kuni 9 töötajaga ja kuni 2 mln euro suuruse käibega ja/või bilansiga ettevõte. Toetatakse vaid ettevõtteid, kel on näidata vähemalt kahe viimase majandusaasta aruandeid (s.h. 2016.a. aruanne ei pea olema 12-kuu pikkune, kuid mõlema taotlemisele eelnenud aasta müügitulu peab olema vähemalt 4000 eurot).

Toetatavate tegevusalade ring on üsna lai, välistused on standardsed: finantssektor, õigusabi, haldustegevused, relvad, hasartmängud, ehitus, transport ja veel mõni muu.

Täpsemat infot leiad www.pria.ee koduleheküljelt.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background