Pixover – Uus audiovisuaalseid reklaamlahendusi pakkuv multimeedia ettevõte

05/06/2018

Tagasi

Raplamaalt pärit noormehed on loonud ettevõtte nimega Pixover,  mis tegeleb multimeedia lahenduste pakkumisega üle kogu Eesti. 

Meeskonda kuuluvad Jaan Parker, Rauno Vahtre ja Martin Viirok ja müügipoolega tegelev Margus Koppel. Nende kõigi kireks on visuaalselt kvaliteetsete ja huvitavate videote tegemine, olgu see siis kas toote reklaam, muusikavideo või ürituse järelvideo.

Küsisime Rauno Vahtre käest, kuidas tekkis idee luua multimeedia ettevõte:

“Jaan (Jaan Parker toim.) kirjutas, et on vaja millestki väga olulisest rääkida. Kui kokku saime, siis tegi ta ettepaneku, et hakata vaikselt ja tagasihoidlikult videosid tegema. Algselt rääkis Jaan, et teeks 3 kuu jooksul mingi väikese sünnipäevaürituse video,  aga sellest kasvas kohe suurem ettevõtmine välja. Esimese tööna teostasime Koertepargi rajamise toetusvideo Raplas, millest võtsid paljude Rapla koerteomanike kõrval osa ka Miss Raplamaa 2018 esikolmik ja Kuresaarest pärit suur koertesõber Grete Paia.”

Lähiajal võib Pixoveri meeskonda tööd tegemas näha 9.juunil Sadolini hoovil toimuval Melu Messil ja pühapäeval 10. juunil Raplamaa Tantsu- ja Laulupeol. 

Kuula ka intervjuud, mille Rauno Vahtre ja Jaan Parker hommikuprogrammi stuudios andsid:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background