Mini-põrgupõhja 2018

27.-29 aprillil toimub Rapla valla territooriumil Raikküla-Kabala piirkonnas noorte mänguline luureretk MINI-PÕRGUPÕHJA. Võistkonnad liiguvad varjatult kontrollpunktide vahel, milles peavad lahendama etteantud ülesandeid. Võistlejad väldivad kontakti inimestega ja võimaliku „vastasega“. Territooriumil on liikumas kaitseliitlasi ja Kaitseliidu masinad.

Traditsioonilise retke eesmärk on omalaadse võistluse vormis tõsta noorte füüsilist ja vaimset vastupidavust, mitmekülgseid oskusi nõudvates tingimustes tegutsemiseks. Retk on pühendatud Relvastatud Võitluse Liidu võitlejatele ning teistele metsavendadele, kes ei alistunud võõrale võimule.

Osalevad noored vanuses 7- 18 eluaastat. Võistluse korraldajad paluvad laupäeval ja pühapäeval koerad hoida oma territooriumil. Luureretke korraldab Noorte Kotkaste Rapla Malev, Kodutütarde Rapla Ringkond, Kaitseliidu Rapla Maleva ja Naiskodukaitse Rapla Ringkond.

Võistluse korraldajad paluvad laupäeval ja pühapäeval koerad hoida oma territooriumil. Eriti palutakse tähelepanelikud olla  Raikküla, Nõmmeküla, Loe, Nõmmküla,  Keo, Lipametsa , Lipa, Lõpemetsa, Metsküla ja Kabala elanikel.

Sildistatud
Järgmine postitus

Purkus saab nalja


Pisipilt
Eelnev postitus

Kaerepere tervisepäev


Pisipilt

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background