Marek Vahula kutsub üles loodusrekordeid koguma

2013. aasta Postimehe Arteri jõulunumbris esitles bioloog ja kirjamees Marek Vahula oma 25 loodusrekordit. Nende seas 134-aastast ebapärlikarpi, 35 aastat puus püsinud hiireviu pesa, maailma ilusaimat metsisemängu Majakivil, 7 kilomeetri pikkust käiku kivilt-kivile Jumina poolsaare läänerannas ja palju muudki.

Nüüd on Vahula tulnud mõttele, hakata sarnaseid loodusest leitud rekordeid koguma üle Eesti. Lõpptulemusena loodab ta kokku panna teose “Meie loodusrekordid”.

See tähendab, et kõik inimesed, kes on loodusest leidnud põnevaid rekordeid, võiksid need üles tähendada ja ära vormistada. Ühe rekordi täpne kirjeldus peaks olema 10 kuni 20 lauset pikk ja hästi vormistatud, et võiks otse raamatusse kanda.

Loodusrekordid tuleks vormistada Wordis, doc või docx failiformaadis. Rekordi nimi peab kajastuma saadetavas faili nimes, näiteks Letipea_Ehalkivi. Kui vormistatud tööl on ka kaasautor, tuleb temagi ära märkida.

Loodusrekordid saatke allkirjastatult aadressile: marek.vahula@online.ee. Kõik rekordid, mis on ka tegelikult rekordid, pääsevad raamatusse!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background