HOMMIKUMÄNG

kohvik SUSHIMUSHI

Sellel nädala pakub Tre Raadio hommikuprogrammi kuulajatele maitseelamuse Rapla sushikohvik SUSHIMUSHI!

Osale hommikumängus, saada sms numbrile 1616 märksõnaga sushimushi ning lisa sõnumisse ka oma nimi. Võitja kuulub suur sushivaagen millel 50 euro väärtuses sushit. 

 

Tutvu mitmekesise sushivalikuga SIIN  ,astu ise läbi Raplast, Tallinna mnt. 25 või telli sushi otse koju või töö juurde telefonilt+372 5344 6615

 

PÄEVAMÄNG

FLAMEKO AUTOHOOLDUS

🤩🚘🚕Sellel nädalal teeb TRE raadios Päevamängu Flameko OÜ.
Flameko autohoolduses on võimalus teha Audi, Volkswageni, Seati ja Škoda sõidukite hooldus moodsas autoteeninduses.
Täna on Flameko töökojas 10 tõstukit ja palju erinevaid tippklassi seadmeid. See võimaldab pakkuda Eesti suurimat teenustevalikut. Vajadusel ka kiirkorras.
Flameko pakub ka MB V klassi busside renti.
Juba sel reedel on auhinnamängus on ahvatlev  Flameko autohoolduse kinkekaart 200 euro väärtuses.
Et võita, saada 1 eurone sõnum numbrile 1616 kirjuta märksõnaks FLAMEKO, oma nimi ja oledki loosikasti lisatud.
Kõigi Flameko teenustega saab tutvuda ja aja autohoolduseks broneerida kodulehel https://www.autohooldus.ee/et

RAADIOMÄNGUDE REEGLID

Käesolevad reeglid („Reeglid“) on siduvad kõikidele isikutele („Osavõtja“), kes võtavad osa mistahes mängudest („Mängud“), mille korraldab Ring FM Media OÜ või Tre Raadio ühing MTÜ. Mistahes Mängul osalemist arvestatakse käesolevate Reeglitega nõustumisena.

  • Raadio töötajad, nende perekonnad, meediaväljaanded, agentuurid või mistahes muud isikud, kes on otseselt või kaudselt Mängudega seotud, osaleda ei tohi.
  • Osavõtja kohta on lubatud piiramatu arv osavõtutaotlusi (sms-e), kui Mängu reeglid ei näe ette teisiti.
  • Kui konkreetne Mäng on vanusepiiriga alates 18 eluaastast, siis Osavõtja tagab Raadio nõudmisel vanust tõendavate dokumentide esitamise.
  • Auhindadele, mis on välja pandud Raadio poolt, saab järgi tulla 4 nädala jooksul pärast võitja selgumist, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
  • Auhindu väljastatakse E-R kell 08:00-15:00 (va. riiklikud pühad) eelneval kokkuleppel Rapla kontorist. Aja kokkuleppimiseks helistada telefonil 4890099
  • Mängus osalejad lepivad kokku ja nõustuvad sellega, et Raadio ei vastuta ühelgi viisil võistluste eest, mida korraldatakse kolmandate isikute nimel.
  • Kolmandate osapoolte poolt välja pandud auhindade korral teavitatakse võitjat võidu kätte saamise viisist 5 päeva jooksul ning Raadio ei vastuta edasise auhinna kättesaamise protseduuri eest.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background