LÕUNAMÄNG 25.05-29.05

Auhindu väljastatakse kuu aja jooksul alates võitmise kuupäevast.

PÄEVAMÄNG

FRANK KUTTER

 

Olgu suurte jaanipidudega nagu on, toidulaud peab ikka rikkalikult kaetud olema.

Selle eest hoolitseb Frank Kutteri lihatööstus oma kodumaiste liha ja grilltoodetega!

Võta osa Tre päevaprogrammi päevmängust, saates sms-i numbrile 1616 märksõnaga frank kutter ning lisa sõnumisse ka oma nimi.

Loosimised toimuvad esmaspäeval kolmapäeval ja reedel ning Igale võitjale saabub koju nii saslõkki kui grillvorste kokku 6kg !!!

Tutvu frank kutteri toitevalikuga väiksemates ja suuremates kauplustes  üle eesti ning e-poes aadressil frankkutter.ee

Soovisaade

auhinnamängu reeglid

Käesolevad reeglid („Reeglid“) on siduvad kõikidele isikutele („Osavõtja“), kes võtavad osa mistahes mängudest („Mängud“), mille korraldab Ring FM Media OÜ või Tre Raadio ühing MTÜ. Mistahes Mängul osalemist arvestatakse käesolevate Reeglitega nõustumisena.

  • Raadio töötajad, nende perekonnad, meediaväljaanded, agentuurid või mistahes muud isikud, kes on otseselt või kaudselt Mängudega seotud, osaleda ei tohi.
  • Osavõtja kohta on lubatud piiramatu arv osavõtutaotlusi (sms-e), kui Mängu reeglid ei näe ette teisiti.
  • Kui konkreetne Mäng on vanusepiiriga alates 18 eluaastast, siis Osavõtja tagab Raadio nõudmisel vanust tõendavate dokumentide esitamise.
  • Auhindadele, mis on välja pandud Raadio poolt, saab järgi tulla 4 nädala jooksul pärast võitja selgumist, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
  • Auhindu väljastatakse E-R kell 08:00-15:00 (va. riiklikud pühad) eelneval kokkuleppel Rapla kontorist. Aja kokkuleppimiseks helistada telefonil 4890099
  • Mängus osalejad lepivad kokku ja nõustuvad sellega, et Raadio ei vastuta ühelgi viisil võistluste eest, mida korraldatakse kolmandate isikute nimel.
  • Kolmandate osapoolte poolt välja pandud auhindade korral teavitatakse võitjat võidu kätte saamise viisist 5 päeva jooksul ning Raadio ei vastuta edasise auhinna kättesaamise protseduuri eest.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background