HOMMIKUMÄNG

Hommikumängu auhinnad tulevad sel nädalal Hitivabrikust!

Igal tööpäeval loosime välja ansambel Laine 3CD-st koosneva kogumiku, millel 72 laulu läbi LAINE ajaloo.

Kui soovid seda muusikalist elamust ja rännakut läbi aja omale võita, siis osale loosis ja saada sms numbrile 1616 märksõnaga Laine ning lisa oma nimi.

Heatujulist ärkamist koos Tre Raadio hommikuprogrammiga!

PÄEVAMÄNG

 

 

Päevaprogamm ja Vorstiabi.ee  on sellel nädalal hoolitsemas selle eest, et jõuluostud toimuksid stressivabalt. . Kui Sulle muidugi meeldib viimasel hetkel rapsima hakata, siis viska rahulikult diivanile pikali – aega on. Kui ei, siis tegutse kohe!

Neljapäeval ja reedel loosime ühele kuulajale maitsva jõulu-stardipaketi:

1 karukonserv,
1 käsitöö limonaad,
1 hirve suitsuvorst,
1 kg ehtsat maasuitsusinki.

Osale loosis ja saada sms numbrile 1616 märksõnaga VORSTIABI ning lisa ka oma nimi.

 

 

 

 

 

 

 

``TÖÖLT KOJU`` SÕNUMIMÄNG

ELFI ELEKTER

Sellel nädalal näitab TRE Raadio Töölt-Koju mängus valgust ELFI ELEKTER.
Elfi Elekter on 27 aastat tegutsenud elektritööde ettevõte ning
hea kaubavalikuga elektrimaterjalide ja uhke jõulutulede valikuga pood Raplas.
Lisaks elektrimaterjalidele müüakse ka kruusa ja liiva Hagudi kruusakarjäärist.
Juba sel kolmapäeval ja neljapäeval loosime välja Elfi elektri poolt 25 eurose. kinkekaardi ja reedel koguni 100 eurose kinkekaardi.
Et sms mängus osaleda, pane teele 1 eurone sõnum numbrile 1616 kirjuta märksõnaks elfi ,lisa ka oma nimi ja elukoht.

Rohkem infot elfi elektri kohta kodulehel http://www.elfi.ee/

RAADIOMÄNGUDE REEGLID

Käesolevad reeglid („Reeglid“) on siduvad kõikidele isikutele („Osavõtja“), kes võtavad osa mistahes mängudest („Mängud“), mille korraldab Ring FM Media OÜ või Tre Raadio ühing MTÜ. Mistahes Mängul osalemist arvestatakse käesolevate Reeglitega nõustumisena.

 • Raadio töötajad, nende perekonnad, meediaväljaanded, agentuurid või mistahes muud isikud, kes on otseselt või kaudselt Mängudega seotud, osaleda ei tohi.
 • Osavõtja kohta on lubatud piiramatu arv osavõtutaotlusi (sms-e), kui Mängu reeglid ei näe ette teisiti.
 • Kui konkreetne Mäng on vanusepiiriga alates 18 eluaastast, siis Osavõtja tagab Raadio nõudmisel vanust tõendavate dokumentide esitamise.
 • Auhindadele, mis on välja pandud Raadio poolt, saab järgi tulla 4 nädala jooksul pärast võitja selgumist, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
 • Auhindu väljastatakse E-R kell 08:00-15:00 (va. riiklikud pühad) eelneval kokkuleppel Rapla kontorist. Aja kokkuleppimiseks helistada telefonil 4890099
 • Mängus osalejad lepivad kokku ja nõustuvad sellega, et Raadio ei vastuta ühelgi viisil võistluste eest, mida korraldatakse kolmandate isikute nimel.
 • Kolmandate osapoolte poolt välja pandud auhindade korral teavitatakse võitjat võidu kätte saamise viisist 5 päeva jooksul ning Raadio ei vastuta edasise auhinna kättesaamise protseduuri eest.————————————————————————————–
  KODUKONKURSS 2020 HÄÄLETUSE REEGLID:
  + Iga osaleja poolt läheb konkursile rahvahääletuseks üks pildifail, konkursile laekunud foto sobivuse üle otsustab korraldaja.
  + Hääletus toimub Facebook.com/raadiotre lehel, kus hääletuseks mõeldud postituse kommentaaridesse lisatakse Tre raadio poolt kodukonkursile tähtaegselt laekunud fotod.
  + Võitja selgitatakse välja Facebooki kommentaarides “meeldimiste” põhjal seisuga 27.09.2020 kell 13.30
  + Konkursi korraldajal on õigus kõrvaldada võistluselt ja hääletuselt pildid: mille puhul on korraldajal kahtlus, et hääli on kogutud ebaausal teel või ei õnnestu hääle andnud Facebooki kontode taga tuvastada reaalseid inimesi, või on hääli antud massiliselt välismaalt ja on näha, et hääli andnud kontodel kujutatud isikud ei ole võimelised aru saama Eesti keeles esitatud kodukonkursi hääletusreeglitest (ei ole muuhulgas täitnud punkti asuda Tre raadio FB lehe jälgijaks) ja ei vasta ka sellekohastele küsimustele.
  + Korraldaja jätab endale õiguse täiendada ja muuta konkursi reegleid, teavitades sellest Tre raadio kodulehel või sotsiaalmeedias.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background