HOMMIKUMÄNG

Auhindu väljastatakse kuu aja jooksul alates võitmise kuupäevast.

PÄEVAMÄNG

🤩🤩🤩Sellel nädalal paneb TRE Raadio päevamängu vingemast vingema auhinna välja Kõrtsi Puukodahttps://www.facebook.com/kortsipuukoda/
Kõrtsi Puukoda on vana ja väärika taustaga tisleritöökoda
kes valmistab
aknaid, uksi, treppe, kööke, saunu, magamistoa-, elutoa-, vannitoa-, ning käsitöömööblit, samas ka disainmööblit hotellidele, restoranidele ning baaridele.

Õue ja aedadesse on võimalik tellida väravaid, aia skulptuure, terrasse, suvekööke, aedu ning element laste-, ning grillmaju, lisaks koerakuute, ehteid ja palju muutki põnevat. https://www.facebook.com/pg/kortsipuukoda/photos/?tab=albums&ref=page_internal
Suurklientidele koostöös sisekujundajatega baaride ja restoranide sisustust, kauplustele vitriine ja lette.
Kõrtsi puukoda mitte ainult ei tooda, vaid pakub ka omalt poolt paigaldust, mis loob klientidele suure väärtuse.

Juba sel reedel loosime kõigi sõnumisaatjate vahel välja koguni 800 eurose Kõrtsi Puukoja poolt valmistatud 4×4 meetrise terrassi koos paigaldusega.
Kui soovid seda suurepärast auhinda võita, saada 1 eurone sõnum numbrile 1616, märksõnaks kirjuta terrass, siis oma nimi ning elukoht ja osaledki loosis.
Lisainfot saab facebookis https://www.facebook.com/kortsipuukoda/

Soovisaade

auhinnamängu reeglid

Käesolevad reeglid („Reeglid“) on siduvad kõikidele isikutele („Osavõtja“), kes võtavad osa mistahes mängudest („Mängud“), mille korraldab Ring FM Media OÜ või Tre Raadio ühing MTÜ. Mistahes Mängul osalemist arvestatakse käesolevate Reeglitega nõustumisena.

  • Raadio töötajad, nende perekonnad, meediaväljaanded, agentuurid või mistahes muud isikud, kes on otseselt või kaudselt Mängudega seotud, osaleda ei tohi.
  • Osavõtja kohta on lubatud piiramatu arv osavõtutaotlusi (sms-e), kui Mängu reeglid ei näe ette teisiti.
  • Kui konkreetne Mäng on vanusepiiriga alates 18 eluaastast, siis Osavõtja tagab Raadio nõudmisel vanust tõendavate dokumentide esitamise.
  • Auhindadele, mis on välja pandud Raadio poolt, saab järgi tulla 4 nädala jooksul pärast võitja selgumist, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
  • Auhindu väljastatakse E-R kell 08:00-15:00 (va. riiklikud pühad) eelneval kokkuleppel Rapla kontorist. Aja kokkuleppimiseks helistada telefonil 4890099
  • Mängus osalejad lepivad kokku ja nõustuvad sellega, et Raadio ei vastuta ühelgi viisil võistluste eest, mida korraldatakse kolmandate isikute nimel.
  • Kolmandate osapoolte poolt välja pandud auhindade korral teavitatakse võitjat võidu kätte saamise viisist 5 päeva jooksul ning Raadio ei vastuta edasise auhinna kättesaamise protseduuri eest.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background