Läheneb taotluste esitamise tähtaeg sõidukulude toetuseks huviringides käivatele Märjamaa valla noortele

MärjamaaLäheneb taotluste esitamise tähtaeg 2018. aasta sõidukulude toetuseks huviringides käivatele Märjamaa valla noortele.

Märjamaa valla territooriumil elavad noored, kes käivad ühistranspordiga või vanema autoga huviringides, teie taotluste esitamise tähtaeg läheneb.

Endise Märjamaa valla territooriumil elavate noorte vanematel tuleb taotlused esitada menetlemiseks Märjamaa Vallavalitsusesse hiljemalt 5. juulil 2018.

Endise Vigala valla territooriumil elavate noorte vanematel tuleb taotlused esitada menetlemiseks Vigala Osavallavalitsusse hiljemalt 5. juulil 2018.

Toetuse saamiseks tuleb vanemal või noorel pidada arvestust kehtestatud blanketil ja toetust makstakse välja 1 kord kvartalis.

Toetust taotletakse ja trennide kohta peetakse arvestust kehtestatud blanketil, mida peetakse iga lapse ja iga trenni kohta eraldi. Kui üks laps käib näiteks korvpallitrennis ja teine Märjamaal muusikakoolis, tuleb täita 2 blanketti. Kui ühte last viiakse 2 erinevasse trenni, siis peetakse arvestust 2 blanketil ja tehakse 2 taotlust. Kui 2 last viiakse ühte trenni või 2 samaaegsesse erinevasse trenni ühes kohas, siis vanem valib, milline laps ja mis trenn arvesse läheb (ühe sõidu eest topelt toetust taotleda ei ole lubatud). Täisealine noor täidab blanketi ise ja võib kasutada isiklikku või tema kasutatavat sõiduautot.

Kui laps käib trennis liinibussiga, siis makstakse toetust bussipiletite hinna ulatuses. Kui laps käib trennis vanema autoga või täisealine noor oma autoga, siis vahemaa elukoha ja trenni vahel määratakse valla töötaja poolt Google Maps rakendusega (lühim tee kodust huviringi). Igas kuu jooksul kompenseeritav maksimumsumma on lapse kohta 50 eurot. Ühe sõidukilomeetri eest makstakse toetust 10 senti. Treener, ringijuht või huvikooli õpetaja kinnitab oma allkirjaga blanketil näidatud trennides viibitud kordade arvu.

Kordame: oluline on see, et toetust ei maksta topelt ja iga trenni või järjest toimuvate trennide kohta makstakse ikka ainult 1 sõit edasi-tagasi. Ka juhul, kui vanem käib ise vahepeal kodus, makstakse ikka üks edasi-tagasi sõit. NB! Kui trenni on korraldatud bussiring, mis möödub lapse elukohast, siis oma transpordile toetust taotleda ei saa.

Huvihariduse omandamisel 2018. a tehtud sõidukulu toetuse taotlus

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background