Lääne prefektuur tähistas riigi aastapäeva [KUULA]

Esmaspäeval 26.veebruaril tähistasid Lääne prefektuuri töötajad Pärnus riigi 100. aastapäeva piduliku aktusega, kus anti üle siseministeeriumi tänukirjad, politsei teenistusristid ja ülendatud politseiametnike teenistusastme tunnused.

10-aastase töö eest pälvisid teenistusristi Rapla politseijaoskonna ,noorsoopolitseinik Kristel Teets ning 20-aastase teenistuse eest: piirkonnapolitseinik Elle Tikki, liikluspolitseinik Olimar Merilain ja patrullpolitseinik Merike Palmi.

Siseministeeriumi tänukirjaga tunnustati Rapla politseijaoskonna vanemuurija Annika Lepikulti ja patrullitalituse juhti Margus Kaldmat.

Piirkonnapolitseinik Elle Tikki, ütles teenistusristi vastu võttes, et Politsei- ja Piirivalveameti kõige olulisem väärtus on inimesed, kes siin töötavad ja annavad endast iga päev parima, et aidata inimesi, et muuta kõigi elu paremaks.

Prefekt Kaido Kõplas rõhutas oma kõnes, et Lääne regioonis toimuv politsei, pääste, Kaitseliidu ja kohalike omavalitsuste koostöö on eeskujuks paljudele. Eesti politsei loomisest möödub selle aasta novembris 100 aastat.

Kuidas läheb tunnustatud Rapla politseijaoskonna patrullitalituse juhil Margus Kaldmal? Millega tegeleb patrullitalitus ja kas Raplamaal on turvaline elada? Nendele küsimustele saate vastused kuulates hommikusaate intervjuud:

 

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background