Kontserdisari “Teekond” peatus Rapla raudteejaamas

4.-8. juuli tuuritavad mööda Eestit ringi puhkpillikvintetid Estica ja Vanemuise Kvintett, andes kokku 14 kontserti üle Eesti.

“Teekond” on EV100 muusika tähtsündmuste programmi kuuluv kontserdisari, mis sümboliseerib muusika kaudu Eesti Vabariigi kasvamist ja arenemist läbi keerulise teekonna 100 aastaseks saamiseni.

Kontserdisarja raames toimuvad kontserdid  erinevates raudteejaamades üle Eesti: Haapsalu, Risti, Vaivara, Kadrina, Karuse, Türi, Elva, Tartu, Keila, Tapa, Valga, Viljandi ja Rapla raudteejaamades ning Tallinn-Väike depoos.

Teekond teeb Rapla raudteejaamas peatuse reedel 06.07.2018 kell 19:23, kus kuulajaid viib helirännakule Vanemuise Kvintett, kes toob publikuni Eesti heliloojate teoseid.

Vanemuine kvinteti kava on värvikas kombinatsioon Eesti kvinteti puhkpillimuusikast. Keskmes on 5 instrumenti nende eriilmelistes palgeis. Eesmärk on tutvustada puhkpillimuusikat, instrumente ning näidata, et klassikaline kvinteti puhpillimuusika elab ja on äge!” ütleb Vanemuise Kvinteti esindaja Marie Jaksman.

Teekonnal osalemine on tasuta!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background