Kohila Vallavalitsus ootab ettevõtjaid ettevõtlushommikule

Kohila Vallavalitsus kutsub ettevõtjaid 29. mail kella 9.00-11.00 Kohila Raamatukogu saali kohtumisele, et koos rääkida ettevõtlusega seotud teemadel.

Maksu- ja Tolliameti esindaja räägib maksudest ja koostööst ettevõtjatega, Kohila Gümnaasiumi poolt on teemadeks õpilasfirmad ja hooajaline töö noortele. Kohila Vallavalitsuse ning Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse (RAEK) esindajad annavad ülevaate oma suurematest plaanidest ja tegemistest.

Osalemisest tuleb teada anda hiljemalt 25. maiks e-postile vallavalitsus@kohila.ee või telefonil 489 4760.

Eelnevalt on oodatud ka ettepanekud ja küsimused teemade osas.

Seekord ei mahu ajakavasse Töötukassa info, plaanime seda järgmisel kokkusaamisel. Töötukassa poolt on kindlasti on huvipakkuvad teemad tööjõu leidmine, koolitustoetused, palgatoetused, tööpraktika, alaealise töötamise toetus, vähenenud töövõimega inimeste värbamine jne. Täpsemat infot Töötukassa teenuste ja kontaktide kohta leiate siit: https://www.tootukassa.ee/content/ettevotjale-ja-koostoopartnerile.

Kui Teil on pakkuda hooajalist tööd Kohila Gümnaasiumi 14.-19. aastastele õpilastele Kohila piirkonnas, siis andke palun endast märku kooli arendusjuhile Janika Volgale e-posti aadressil janika.volga@kohila.edu.ee.

Kohila Vallavalitsus

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background