Kohila Vallavalitsus kuulutab välja pakkumiskutse tee-ehitustööde omanikujärelevalve teostamiseks

Foto: www.pexels.com

Kohila Vallavalitsus kuulutab välja pakkumiskutse Kohila, Tuhamäe tänava tee-ehitustööde omanikujärelevalve teostamiseks.

Tööde hulka kuulub Kohila tee-ehitustööde omanikujärelvalve ning töökoosolekute läbiviimine vähemalt korra iga 2 nädala jooksul või vastavalt kokkuleppele tellija ja töövõtjaga. Omanikujärelvalve peab esitama iga nädal objekti kohapealse ülevaatuse kohta lühikokkuvõtte ja igakuiselt tööprotsessi kohta üksikasjaliku aruande.

Eeldatav teenuse osutamise periood kestab kuni 1. juulini käesoleval aastal ja alustama peaks nii kiiresti kui võimalik.
Pakkujal esitada teenuse ühe kalendrikuu maksumus ja kogu lepingu hind. Parima pakkumise valimise aluseks on soodsaim hind ja pakkuja viimase kolme majandusaasta netokäive avalikult kasutavate teede teehoiutööde ehitusjärelvalve osas peab olema vähemalt 30 000 eurot iga aasta kohta.

Kvalifitseerimise tingimuseks on vastava teehoiutööde ehitusjärelevalve tegevusloa olemasolu ja/või sama pädevusega kutsetunnistus ning vähemalt 5-aastane töökogemus omanikujärelevalve teostamise valdkonnas. Esitada tuleb referents objektide loetelu. Referents objektide juures esitada tööde omanikujärelevalve maksumused ja tellijate kontaktandmed (e-post, telefonid). Korrektse referentsobjektide loetelu puudumine on kvalifitseerimata jätmise aluseks.

Hinnapakkumine tuleb esitada hiljemalt 21.05.2018 kella 14.00 Kohila Vallavalitsuse kabinetti nr.17 aadressil Vabaduse 1, Kohila alev või e-posti teel: kalver.kunnapuu@kohila.ee.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background