Kehtna vald jagab Eesti Vabariigi suurel juubeliaastal välja 100 tunnustust

Kehtna Vallavalitsus on otsustanud Eesti Vabariik 100 tähistamise puhul välja valida ja tunnustada Kehtna vallas kokku 100 kõige silmapaistvamat inimest, asutust, vabaühendust, ajaloolist tegevust või sündmuste korraldamist vms.

Tunnustatav isik peab elama või pärinema ja asutus peab asuma Kehtna vallas.

Kõikidel vallaelanikel palutakse kaasa mõelda ja kandidaate valida, et välja selgitada inimesed, ettevõtted ja tegemised, kes või mis on kõige enam mõjutanud Kehtna valla kujunemist ja jätnud jälje valla ajalukku.

Kõik ettepanekud on oodatud ja need tuleb registreerida vastavas tabelis Kehtna valla kodulehel, valides siit 

Tunnustatavate lõplikuks väljavalimiseks moodustab vallavalitsus komisjoni. Tunnustatud kutsutakse 20. oktoobril Järvakandi Kultuurihallis toimuvale pidulikule Galaõhtule, kus neile antakse üle 100 ainulaadset EV 100 puhul loodud meenet. Galaõhtuga tähistatakse ka uue Kehtna valla 1. sünnipäeva.

Näitena, keda pakkuda tunnustatavaks võiks nimetada: kuulus arendaja, kogukonna liider, mõtteliider, väga kuulus inimene, suur eestvedaja, sädeinimene, kooliõpetaja, noortejuht, põllumajanduse arendaja, ettevõtte juht, tubli töömees, turismiarendaja, koduloolane, külavanem, kultuuritegelane, huviringi juht, kunstnik, laulja, pillimees, teadlane, kirjanik, kaupmees, müüja, postiljon, aktiivne noor, sporditegelane, treener, tuntud sportlane, poliitik, ametnik, sotsiaaltöötaja, suurpere, pereväärtuste hoidja, arst jne

Välja võib pakkuda tuntud asutuse, vana kuulsa rahvamaja, raamatukogu, ajaloolise hoone, kuulsa tootmisettevõte või kauni kodu läbi aegade. Niisamuti võib tunnustamiseks välja pakkuda mõne olulise ajaloolise või fundamentaalse teo või pikaajalise sündmuse korraldamise.

Ettepanekud tuleb esitada hiljemalt 20. augustiks.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background