Johanna Randmann esitas Tre Noorteraadios akustiliselt oma loo “Varjud” [KUULA JA VAATA SAADET]

Johanna Randmann ja Tre Noorteraadio saatejuhid

Enne intervjuud Johannaga uurisid Rauno ja Dominika, mis toimub praegu Klarita-Carmeni elus, kes sel aastal on osalemas missikarussellil Miss Raplamaa 2020. Eetris jagati infot suursündmuse kohta ning kust saab pileteid veel hankida üritusele. Veel üritati teada saada, mida plaanib Klarita-Carmen talendivoorus teha. Saatejuht oli väga napisõnaline, kuid mõni vihje sai õhku visatud. Viimaste uudiste valguses on päevakorda tekkinud aga hoopis küsimus, kas Miss Raplamaa üldse sel aastal toimub. Mis oht on ähvardamas suursündmuse ära jäämist?

Tre Noorteraadiol käis saates külas ka imelise häälega särav lauljanna Johanna Randmann, kellega tehti meeleolukas intervjuu. Lauljal ilmus eelmisel aastal album “Mina”, mis laulja enda sõnul on suurepärane sissejuhatus neile, kes temast pole midagi kuulnud. Intervjuu käigus tuli välja ka huvitav fakt, mil moel on Johanna seotud Raplamaaga. Saatejuhid uurisid välja, kuidas ja miks alustas laulja oma karjääri ning millised on tema väljavaated tulevikuks. Õhku visati ka vihjeid, et lauljalt võib peagi oodata uut materjali. Noortel saatejuhtidel on juba välja kujunenud traditsioon mängida külalistega erinevaid mänge ja esitada neile väljakutseid, nii oli ka selles saates. Johanna esitas otse eetris ka akustiliselt enda loo “Varjud”.

Millal ja millist uut materjali võib peagi oodata? Kui pikalt on vaja ühe laulu kallal tööd teha, enne kui saab selle avalikustada? Miks põgenes laulja mõni aasta tagasi öises Hiiumaal metssea eest?

Kuula ja vaata saadet järgi!


Kuula akustilist esitust. Johanna Randmann – Varjud.

Johanna Randmann

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background