if Kindlustus otsib sangareid [KUULA INTERVJUUD]

18/01/2019

Tagasi

Foto: Päästeamet

Alanud on tänukampaania „Otsime sangareid“, mille raames oodatakse kuni 25. jaanuarini lugusid vabatahtlikest päästjatest, abipolitseinikest või tublidest kodanikest, keda tänada ja tunnustada selle eest, et nad aitasid möödunud aastal muuta Eesti turvalisemaks.

Juba teist aastat toimuva heategevusliku tunnustusürituse ellukutsuja ja eestvedaja on If Kindlustus, kes koostöös Abipolitseinike Kogu, vabatahtlikke päästjaid koondava Päästeliidu ja Eesti inimestega tahab üles leida need eeskujud, kelle julge tegu on viimase aasta jooksul päästnud kellegi elu, ära hoidnud õnnetuse, aidanud tabada kurjategija või kes on mingil muul moel andnud oma panuse selleks, et elu Eestis oleks turvalisem. Juba veebruari alguses toimuval tunnustusüritusel tänatakse kõiki esitatud kandidaate, silmapaistvamatele sangaritele kingitakse 1000 euro suurune reisitšekk vabalt valitud sihtkohta.

Tunnustamist väärivate inimeste ülesleidmiseks ootab If Kindlustus kõigi Eesti inimeste abi. Kuni 25. jaanuarini on aadressil www.if.ee/sangarid  avatud keskkond, kuhu saab igaüks jätta teate tublist kodanikust, kes on aidanud meie kõigi turvatunnet kasvatada ja kes väärib selle eest tänu ja tunnustust.

If Kindlustuse juhatuse liige Artur Praun rääkis kõigest täpsemalt Tre Raadio hommikuprogrammile antud telefoniintervjuus. Kuula seda järele siit:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background