Heategevuslik teatejooks 10. mail

10. mail toimub heategevuslik teatejooks, mille eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Üle kogu Eesti jooksevad lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.

Jooksud toimuvad 26 paigas üle Eesti. Raplamaa teatejooks toimub Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil algusega kell 14.00. Starti tuleb 58 klassikollektiivi üle maakonna, kes kõik jooksevad 8-liikmelistes võistkondades igaüks 200 meetrit.

13. korda toimuv üle-eestiline jooks ei ole võistlus esikoha või rekordite nimel, vaid võimalus tunda koos sõpradega rõõmu liikumisest ja aidata kaasa liikumisvõime kaotanud laste taastusravile.

Sel aastal kogutakse Teatejooksuga annetusi treening- ja mängupargi rajamiseks Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse juurde, kus igal aastal saab ravi ligi 3500 vähenenud või kadunud liikumisvõimega last ja täiskasvanut.

Annetamiseks on kaks moodust:

  • Helistades heategevusnumbril 900 7777
    (ühe kõne hind on 7 eurot)
  • Tehes ülekande MTÜ Tallinnmeeting heategevuskontole Danske Bank pangas EE603300332077210009

Nii heategevustelefon kui -konto on avatud aastaringselt.

Kui elate kaasa liikumisvõime kaotanud laste heale käekäigule ning tahate anda oma panuse nende ravisse, palun annetage. Teile on tänulikud nii väikesed patsiendid, nende pered ja lähedased kui ka noored, kes Teatejooksul selle nimel osalevad.

Lisainfot saab http://www.teatejooks.ee

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background