Dominique Hawkins jätkab AVIS Utilitas Raplas!

Foto: Rauno Vahtre

Hooaja lõpust alates on klubi juhatus lootnud ja tööd teinud, et Rapla ridades jätkaks ka uuel hooajal mängimist endine Kentucky mängumees Dominique Hawkins. Fännide rõõmuks saab klubi nüüd kinnitada, et nii see ongi!

Eelmisel hooajal jaanuarikuus Eestisse jõudnud 24-aastane mängujuht tõestas juba esimeses mängus, et väärib kohta meeskonnas ning kujunes eriti oluliseks lüliks just play-off mängudes. Alexela KML play-offis tõi ta Raplale 11 mänguga keskmiselt 17.55 punkti ning andis keskmiselt 5.18 resultatiivset söötu.

Meeskonna manager Jaak Karp: “Tavaliselt on nii, et kui välismängija jätab endast nii hea mulje, et soovid temaga kindlasti ka järgmisel hooajal jätkata, siis paraku tõmbavad rikkamad klubid ta endale. Mul on tõeliselt hea meel, et Dominique’iga läks teistpidi, meie väga soovisime teda ja ta otsustas Raplasse naasta. Ta on üks neist mängijatest, kes peale raha hindavad ka teisi olulisi omadusi klubi tegevuse juures, alustades näiteks meeskonnast hooliva kogukonnaga.”

Vaata Dominique’i olulisemaid korve hooaja viimases pronksimängus – https://www.facebook.com/raplakkmeeskond/videos/1900120953543602/

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background