AVIS Utilitas Rapla kaotas Tartu Ülikoolile poolfinaalseeria ja peab nüüd pronksi eest võitlema hakkama

AVIS Utilitas Rapla ei suutnud ka eilses Alexela korvpalli meistriliiga kolmandas poolfinaalmängus Tartu Ülikoolilt võitu kätte saada ning kaotas kolme võiduni peetava seeria 0:3.

Avaveerand lõppes võõrustajate napi 15:13 paremusega, kuid poolajale mingi 28:28 viigiseisult. Taaskord tuli vahe sisse kolmandal veerandajal, mille lõppedes oli Tartu 5 punktiga peal. Ka viimasel neljandikul ei lasknud Tartu turvalist vahet tasa teha ja võitis mängu 75:64 lõppskooriga.

Tartu resultatiivseim oli Steven Cook 16 punkti ja 12 lauapalliga. 14 silma ja 12 lauapalli sai kirja Janar Talts ning Vytenis Cizauskas tõi 13 punkti ja andis 9 korvisöötu. Rapla poolelt viskas 14 punkti Dominique Hawkins, kelle nimele jäi veel ka 9 lauapalli ja 11 resultatiivset söötu. Domagoj Bubalo ja Nolan Cressler tõid kumbki 12 silma.

AVIS Utilitas Raplal on ees veel pronksiseeria, kus minnakse vastamisi Pärnu Sadama meeskonnaga. Kolme võiduni peetav pronksiseeria algab esmaspäeval, 14. mail Raplas Sadolin Spordihoones.