AVIS Utilitas Rapla kaotas poolfinaali avamängus Tartule

Eile kohtusid Tartu Ülikooli Spordihoones korvpalli meistriliiga poolfinaali esimeses kohtumises AVIS Utilitas Rapla ja Tartu Ülikool.

Tartu hakkas kohtumise algusest domineerima ja oli veerandajaks peal 21:15. Teisel perioodil algas Tanel Soku soolo ja edukad olid ka Tartu läbimurded. Esimese poolajaga viskas Sokk 23 punkti, lisaks oli tema arvel kaks vaheltlõiget. Poolaja võitis Tartu 46:26.

Rapla ei andnud siiski alla ning vähendas teise poolajaga vahe korraks koguni kolme punktini. Tartu Ülikool mängu siiski käest ei andnud ja vormistas omale esimese kohtumise võidu seisuga 75:63.

Võitjate resultatiivseimaks mängijaks oli 27 punkti visanud Tanel Sokk. Rapla parim oli 15 punktiga Dominique Hawkins.

Poolfinaalseeria teine kohtumine Tartu Ülikooli ja AVIS Utilitas Rapla vahel peetakse reedel, 4. mail Raplas Sadolin Spordihoones.