AVIS Utilitas Rapla asus pronksiseeriat juhtima![VAATA PILTE]

AVIS Utilitas Rapla alistas kodusaalis Pärnu Sadama meeskonna ja asus kolme võiduni mängitavat Alexela Korvpalli Meistriliiga pronksiseeriat juhtima. Seeria teine mäng juba homme, 16. mail kell 19.10 Pärnu Spordihallis.

Eilses mängus jagus pinget kuni viimaste minutiteni. Kui avaveerandi võitis 1 punktiga Pärnu ja teise veerandi omakorda 1 punktiga Rapla, siis teisel poolajal pani Rapla enda paremuse maksma.

Kolmandal veerandajal ei tabanud Pärnu meeskond pikalt ühtegi korvi, mistõttu jäid nad korra ka 16-punktilisse kaotusseisu, kuid veerandi lõpus tegid pärnakad omakorda 10:0 spurdi ja otsustavale veerandile mindi kodumeeskonna 62:54 eduseisus.

Mängu viimase 10 minuti jooksul jõudis Pärnu veel viie punkti kaugusele, kuid võidu võttis siiski AVIS Utilitas Rapla korvpallimeeskond.

Rapla resultatiivsemad olid Indrek Kajupank 23, Sven Kaldre 17 ja Devonte Upson 15 punktiga. Domagoj Bubalo võttis 14 lauapalli ja viskas 9 punkti. Pärnu parim oli Saimon Sutt, kes viskas 19 punkti.

Täna tähistab oma 30ndat sünnipäeva Rapla korvpallimeeskonna kapten Indrek Kajupank, soovime Rapla Tre Raadio toimetusega talle palju õnne ja edu!