Aasta Ettevõtlusõpetaja 2018 on Margot Sarv

Foto: Timo Arbeiter

Aasta Ettevõtlusõpetaja 2018 tiitel anti möödunud nädalal üle Tartus, Eesti Rahva Muuseumis toimunud “Eesti parim õpilasfirma 2018” galal.

2018. aasta ettevõtlusõpetajaks tunnistati Kohila Gümnaasiumi õpetaja Margot Sarv, kes on pikaajaline Raplamaa majandus- ja ettevõtlusõpetaja. Margot on oma elu jooksul juhendanud kümneid õpilasfirmasid.

Tänavu on Kohila Gümnaasiumis tema juhendamise all tegutsemas 8 õpilasfirmat. Margot on ise väga ettevõtlik inimene, kes vaatamata oma üsna pikaajalisele õpetajakarjäärile ja kogemuste pagasile, ei ole ära õppinud sõnapaari – “ei saa”.
Ta leiab alati lahenduse ning on nende lahenduste leidmisel väga loominguline. Ta innustab oma õpilasi haarama kinni kõigist võimalustest.

Margoti kandidatuuri esitanud õpilane iseloomustab teda järgmiselt: “Ta suhtub ettevõtlusõpesse kirega ja motiveerib kõiki asjaga tegelema. Kõik teavad, kuidas talle meeldib õpilasfirmadega tegeleda ja kui vaimustatud ta sellest on. Teda ei võeta kui õpetajat, vaid kui head juhendajat, kelle juurde saab alati minna, kui probleeme tekib või on hoopis õnnestumised. Ta hoiab Kohila noored ettevõtlikena!”

Margot on juba enam kui 10 aastat korraldanud iga aasta detsembris Raplas õpilasfirmade jõululaata, pakkudes nii võimalusi kogu Eesti õpilasfirmadele.

Junior Achievement Eesti

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background