12.aprillil toimub Raplamaa töö-ja karjäärimess[KUULA SAADET]

10/04/2018

Tagasi

Juba selle nädala neljapäeval, 12.aprillil, toimub Rapla Sadolin spordihoones Raplamaa töö- ja karjäärimess, kus viiakse kokku tööandjad ja tööotsijad ning oodatud on ka kõik need , kes alles mõtlevad, kuhu minna õppima või milline võiks olla nende tulevane elukutse.

Messil on hea võimalus  teha tutvust erinevate ettevõtjatega, uurida töötingimuste kohta ja miks mitte sõlmida ka juba kokkuleppeid. Tööpakkumisi on lihttööst juhiametini, pakutakse osalise tööajaga tööd, hooajatööd. Kindlasti on sobivad ameteid ka noortele ning vähenenud töövõimega inimestele.

Kutseõppeasutused tutvustavad võimalusi ümberõppeks ning töötukassa teenusekonsultandid ennetavate meetmete programmi „Tööta ja õpi“. Vähenenud töövõimega inimestele mõeldud teenuste kohta saab küsida töötukassa juhtumikorraldajatelt.

Teistehulgas on messil esindatud SEB,  Swedbank, Politsei-ja Piirivalveamet, Circle K, Rapla Tarbijate Ühistu, ERGO, G4S, Kohila Vineer, Maxima, Timberston Ehitus ja paljud teised.

Saates Raplamaa Pooltund oli külas Tööandjate konsultant Rapla Töötukassast, kes rääkis lähenevast suursündmusest täpsemalt. Kuula saadet järele siit:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background